Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shehi: PD ta ngjis vet maloren!

Nga Klodiana 0

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi u shpreh se Partia Demokratike dhe aleatët e saj duhet ta ngjisin vetë “maloren”.

I ftuar në Ora News Shehi tha se PD duke u puqur me ne ka pasur disa interesa që janë mbivendosur dhe kanë prodhuar situata të pakëndshme politike.

Meta nuk ka nevojë të vijë te PD-ja. Mjafton të ketë kurajën për njerëzit e vet dhe idetë e veta dhe kjo do të ishte fair-play. Unë gjykoj që PD-ja dhe bashkë me ne të tjerët, ka për detyrë ta ngjisë vetë maloren. I ka mundësitë për ta ngjitur vetë. Në qoftë se do ta bëjë unik lidershipin, vendimmarrjen, në qoftë se do të ndjekë strategji. Tre-katër elemente ia kam thënë zotit Basha. Ne nuk jemi marrë me reformën administrative dhe ia lamë Partisë Socialiste që ta shkruante si të donte“, tha Shehi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej