Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sevim Arbana: Pashë Ramën që pickoi me dhunë një ministre, ajo qau (film)

Nga 27-shi 0

Aktivistja për mbrojtjen e të drejtave të grave, Sevim Arbana, ka thënë se e ka parë kryeministrin Edi Rama të ushtrojë dhunë ndaj një ministreje të kabinetit të tij.

Ajo e rrëfeu këtë në emisionin “A Show”, në News24.

Adi Krasta: Ti e ke parë nga televizori apo e ke parë skenën?

Semi Arbana: Jo, live

Adi Krasta: Dhe je e bindur që është një pickim dhe nuk është një…kështu gjest

Arbana: Jo ishte pickim dhune, dhune, seç i shpëtoi asaj dhe tëk…tek Sheratoni ka qënë, qershor 2013

Krasta: E mblodhi ajo zonja mendjen?

Arbana: Asaj i dolën dy lot, kështu i ranë dhe e mblodhi veten pastaj se ishin një javë para zgjedhjeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej