Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sekuestrohen dhjetëra kg drogë në anijen luftarake nisur për Greqi dhe Turqi

Nga Ejona 0

Ushtria e Malit të Zi ka zbuluar drogë të fshehur në një anije që ishte nisur për në Turqi dhe Greqi.

Anija ku dyshohet se u gjet droga është “Jadran” ose siç quhet ndryshe “Adriatik”.

Mësohet se anija ishte ushtarake dhe po nisej për stërvitje detare.

Autoritetet malazeze po punojnë për rastin, për të vënë përpara përgjegjësisë autorët e trafikimit të drogës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej