Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sajmo si polic rrugor, me gjoba online

Nga Media 0

Ardit Gjebreja, viktima e rradhës e ministrit Tahiri

E pazakontë, por e vërtetë. Aq shumë e do ligjin ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, saqë ka marrë bllokun e policit rrugor dhe ka nisur të verë gjoba online. E bukura vazhdon se ministri e bën këtë edhe në ditë pushimi. Tahiri gjobiti për mosvendosjen e rripit të sigurimit, moderatorin Ardit Gjebrea.

Gjithcka live dhe me një mesazh në celular, pasi kishte ndjekur rubrikën “24 orë me…”.

Në rubrikën që u transmetua, Arditi ishte së bashku me Skuadrën e Shqiponjave, ku treguan se si reagon policia në një ditë, kur ka ngjarje kriminale. Mësohet se dikush e kishte denoncuar Arditin në Komisariatin Digjital.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej