Rita Ora “çmend” rrjetin duke kërcyer valle shqiptare (Video)

0
246

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, na ka bërë sërish krenarë. Ajo vazhdimisht ka treguar se është shqiptare dhe nuk e harron kurrë origjinën e saj. Këtë herë këngëtarja e ka “djegur” rrjetin duke konfirmuar edhe njëherë që është 100% shqiptare.

Së fundmi, ajo është shfaqur duke kërcyer një valle shqiptare. Edhe pse prej vitesh ndodhet në Britani, Ora tregon se është e lumtur që ka prejardhjen nga Shqipëria dhe se ka mall për vendin e saj.  Krahas videos këngëtarja shkruan se gjatë rrugës është frymëzuar nga shqiptarët dhe vallja që kërcen është një nga të preferuarat e saj.