Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Para mbledhjes së Komisionit, PD mbledh grupin, LSI Kryesinë

Nga Ejona 0

Zhvillime në kampet politike para mbledhjes së Komisionit të Posaçëm për Reformën në Drejtësi.

Partia Demokratike në orën 09:30 ka caktuar mbledhjen e grupit për të diskutuar mbi draftin përfundimtar të mazhorancës të bërë publik një ditë më parë si dhe për të dalë në një qëndrim lidhur me të.

Ndërkohë, në orën 10:00 Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbledhë Kryesinë. Fokusi kryesor i diskutimeve do të jetë reforma në drejtësi, pa lënë mënjanë dhe atë zgjedhore.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej