Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama tallet me qytetarin e prekur nga tërmeti: Gruaja jote ka më shumë mendtë se ti që ka shku n’hotel (film)

Nga 27-shi 0

Nuk kanë të ndalur reagimet absurde dhe skandaloze të kryeministrit Rama ndaj qytetarëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit.

Në një video të siguaruar së fundmi, një qytetar i ankohet kryeministrit se gruan e tij ja kanë çuar në hotel pa e vënë në dijeni.

Kryeministri i përvishet një qytetari duke i thënë se gruaja e tij ka më shumë mendtë se ai. Më tej Rama shprehet se gruaja është çmendur me burrin ndaj është larguar.

“Ma kanë marrë grunë pa më pyt ma kanë çu në hotel. Gruaja është çmend me ktë dhe i ka thënë ndaç hajde ndaç mos hajde. Hajde storie hajde”, thotë Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej