Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama publikon videon nga Kievi: Ditë takimesh me autoritetet e larta të vendit

Nga Klodiana 0

Pasi Shqipëria mori kryesinë e OSBE për 2020-ën, kryeministri Edi Rama ka nisur axhendën e takimeve, ndërsa sot është në Ukrainë.

Teksa ka postuar një video në Facenook, kryeministri Edi Rama shihet që ecën në këmbë, shoqëruar nga ministri Genc Cakaj dhe ekipin e tij, mes motit me borë.

“Kiev, Ukrainë: Ditë takimesh me autoritetet e larta të vendit në cilësinë e Kryetarit në Detyrë të OSBE – Në Ministrinë e Punëve të Jashtme, me ministrin Vadym Prystaiko”- shkruan Rama.

Rama publikon videon nga Kievi: Ditë takimesh me autoritetet e larta të vendit

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej