Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama publikon pamje nga Kryeministria: Ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito…(foto)

Nga Ejona 0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga Kryeministria ku dallohen punonjësit e teksa pastrojnë muret nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës.

“Ata klidh e ne fito. Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito👊”, shkruan Rama në Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej