- Advertisement -

TAG

foto

FOTO/ Ky është 21-vjeçari që vrau policin në krye të detyrës në Lezhë

Autori i dyshuar është shtetasi Aldo RamaFOTO/ Ky është 21-vjeçari që vrau policin në krye të detyrës në Lezhë, 21 vjeç, i dënuar më...

“Ata thonë se do të na vrasin”, flet punëtori i funeralit që bëri selfie me arkivolin e Maradonës

Një punëtor funerali që bëri një ‘selfie’ pranë arkivolit të hapur të ikonës argjentinase të futbollit Diego Maradona, ndërsa trupi i tij qëndronte në...

Plasëm!

Mot i nxehtë - Foto nga Arben Çeli

Artan Hoxha përballet live me Ardian Çapjan për foton me Edi Ramën (film)

Disa ditë më parë, gazetari Artan Hoxha publikoi një foto të kryeministrit Edi Rama me personin që është përmendur në listën e OFL-së, Ardian...

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr foton e Ramës me “të fortin” e Çapjave (foto)

Gazetari i ABC News Artan Hoxha ka nxjerrë një foto të kryeministrit Edi Rama me Ardian Çapjan. Në studion e emisionit “Opinion”, Hoxha u shpreh...

Kjo pamje rrëzon çdo propagandë pas tërmetit (Foto)

Pas tërmetit të 26 nëntorit, shumë është thënë dhe shumë është premtuar për të dëmtuarit nga katastrofa. Por Shqipëria nuk po përballet me këtë situatë...

Tërmeti tronditi Shqipërinë, persona të lënduar dhe banesa të dëmtuara

Një tërmet i fuqishëm 5,8 ballë është ndjerë në kryeqytet. Tërmeti ka zgjatur për disa sekonda dhe lëkundjet kanë qenë tepër të forta. Epiqendra...

Berisha: Plantacione masive malli “limonash” në Malësitë e Krujës! (Foto)

Ish kryeministri Berisha ka publikuar në facebook disa foto që tregojnë për kultivimin masiv të Hashashit në Malsinë e Krujës. Berisha shkruan se hashashi në këtë...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -