Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama pritet me protesta në Kukës, qindra qytetarë marshojnë drejt aeroportit (film)

Nga Ejona 0

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta edhe ditën e sotme gjatë takimit të tij elektoral në qytetin e Kukësit.

Qindra mbështetës të opozitës me thirrjet “Rama ik” kanë marshuar drejt aeroportit ku Rama po mban takimin.

Qindra policë dhe gardistë të pajisur me snajpera, gaz dhe me autoblinda kanë rrethuar qytetin e Kukësit, ndërkohë kuksianët janë nisur në marshim drejt aeroportit.

Video e siguruar nga FaxNews:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej