Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama në Durrës/ Forcat e policisë përplasen me qindra protestues (film)

Nga Ejona 0

Edhe ditën e sotme, takimi elektoral i kryeministrit Rama është pritur me protesta në qytetin e Durrësit.

Qindra qytetarë kanë bllokuar rrugën duke protestues kundër kryeministrit Rama.

Ndërkohë forca të shumta policie po përplasen me qytetarët që janë ngritur në protestë duke mos lejuar tubimin e tyre.

Syri Live

Edi Rama takim ektoral ne Durres, mbeshtetes te opozites protestojne me thirrjet "Rama Ik"

Publiée par SYRI.net sur Lundi 24 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej