Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Krim i rëndë në Manastir/ Burri vret bashkëshorten dhe më pas veten

Nga Ejona 0

Një krim i rëndë ka tronditur Manastir ditën e sotme, ku një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij dhe më pas ka vrarë veten.

Sipas ministrisë së Brendshme, 62-vjeçari me iniciale S.Gj. ka vrarë gruan 57-vjeçaren me iniciale M.GJ pas një mosmarrëveshje.

“Me urdhër të Prokurorit Publik, trupat e vdekur janë dorëzuar për autopsi”, thuhet në njoftimin e ministrisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej