Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama i përgjigjet opozitës për testet masive: Nuk vendos qeveria, por Komiteti Teknik i Ekspertëve

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur opozitës së bashkuar, në lidhje me kërkesën e kësaj të fundit, për të bërë sa më shumë teste.

Me anë të një statusi në “Twitter”, Rama shprehet se PD ia fut kot dhe se për testet nuk vendos qeveria, por Komiteti Teknik i Ekspertëve.

Postimi i Edi Ramës:

A mundet dikush t’ia thotë PD se qeveria nuk vendos sa teste bëhen a nuk bëhen?! Aq më pak qeveria mund të marrë mendjen e PD-së për këtë punë!

Strategjinë e testeve e bën Komiteti Teknik i Ekspertëve dhe PIKË! Qeveria zbaton ato që vendos Komiteti dhe PIKË! PD i’a fut kot.PIKË!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej