Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama është i dëshpëruar që t’i bëjë shqiptarët që të flasin për lakuriqësinë e dushit

Nga Media 0

Nga Mesila Doda

Naiviteti dhe entuziazmi i shqiptarëve shumë shpesh më lë pa fjalë. Mos u gënjeni, Rama nuk ështe i djegur për të dalë në emisionin e Mamaqit, por është i dëshpëruar që t’i bëjë shqiptarët që të flasin për lakuriqësinë e dushit e gjumin e tij.

Skena thellësisht personale e intime për njeriun, në mënyrë që të harrohen firmat fallso e vjedhjet me PPP, që shqiptarët të harrojnë drogën, taksat, borxhet dhe investimet që shkojnë në dorën e oligarkëve dhe skandalet e dhunimeve të vajzave shqiptarë nga fëmijët e deputetëve të tij, dhe nga skandalet e qeverisjes, skandale që po e mbysin ditë për ditë.

Kaq në siklet është sa e vënë gjumin dhe dushin e tij në shërbim të haresë kolektive… Mos e harroni, ky nuk është hokatar… është thjesht hajdut psiqik.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej