Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dhërmiu mbulohet nga bora (film)

Nga Media 0

Dhërmiu është një nga destinacionet kryesore turistike të Shqipërisë gjatë verës. Ai njihet për ujin e kaltër e të kristaltë dhe plazhin fantastik. Stina dimrit i ka ndryshuar krejt pamjen, teksa dëbora mbuloi plazhin. Reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta, që kanë përfshirë pjesë të shumta të Shqipërisë, nuk kursyen as Dhërmiun, që u mbulua nga petku i bardhë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej