Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Personat në kërkim nga interpoli rrahin dy policë në Peqin/ Policia fsheh ngjarjen

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa mesazhe denoncuese të qytetarëve dixhitalë, të cilët shkruajnë se Policia e Shtetit vijon të mospublikojë rastet që ndodhin në vend.

Bëhet fjalë dy efektivë të Policisë Rrugore të Elbasanit, të cilët janë rrahur nga dy persona, që sipas tij, janë në kërkim nga Interpol për vrasje në Itali.

Postimi i Berishës:

“Fshehja e krimeve, tipar i Narkopolicisë së Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!Miq, çdo ditë qytetarët denoncojnë narkopolicinë për fshehje të krimeve. Shkaku kryesor i këtij qëndrimi kriminal është sepse narkos me uniformë janë autorë të tyre ose krimet janë kryer nga bandat e partisë.

Denoncimi në profilin e ish-kryeministrit:

“Prsh Doktorr ka ndodhur një ngjarje e rëndë, në qytetin e Peqinit ku janë rrahur barbarisht 2 policë rrugorë të Elbasanit, ngjarja mbahet e fshehtë nga policia Elbasanit dhe Peqinit. Të dy personat që kanë rrahur policët janë në kërkim nga interpoli për vrasje në itali”.

 

 

© SYRI.net

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej