Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplaset nga makina në rrugën Transballkanike, gruaja pëson fraktura në kokë dhe në trup (film)

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, me pasojë plagosjen e një gruaje.

Ngjarja ndodhi në rrugën Transballkanike, ku një automjet, tip Benz përplasi një grua që lëvizte me biçikletë.

Mësohet se e lënduara ka pësuar disa fraktura në kokë dhe në trup por është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ka shoqëruar në ambientet e policisë drejtuesin e automjetit tip “Benz” me targë “VL 4450 C” për veprime të mëtejshme.

Pamjet nga Syri.net

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej