Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arrestimi i Liridon Pulës, ja kush emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës

Nga Ejona 0

Pas arrestimit të Liridon Pulës, është emëruar drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit.

Bëhet fjalë për Artur Çobanin, i cili më herët ka mbajtur pozicionin e shefit tekniko-ligjor, në Drejtorinë e Përgjithshme, po ashtu ka qenë i komanduar drejtor në Kavajë para shkrirjes së drejtorive të Aluiznit dhe Hipotekës.

Kujtojmë që Liridon Pula u arrestua pak kohë më parë pas akuzave të ngritura nga prokurori Arjan Ndoja për shpërdorim detyre. Pula u lirua nga burgu në datë 18 tetor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej