- Advertisement -

TAG

grua

Tragjike/ Gjendet e pajetë një grua 56-vjeçare brenda një makine në fshatin Partesh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Partesh. Mësohet se një grua 56-vjeçare është gjetur pa shenja jete brenda një makine, teksa...

Kaos në Uashington: Një grua plagoset rëndë në kraharor (film)

Një grua raportohet të jetë plagosur me armë zjarri ndërsa situata në Kapitolin e SHBA mbetet kaotike. CNN raporton se një grua është duke...

Kush rreh gruan dëbohet menjëherë nga shtëpia, miratohet ligji i ri në Shqipëri

Ndryshimet në ligj për masat kundër dhunës në familje parashikojnë se burrat që dhunojnë gratë do të dëbohen menjëherë nga banesa e tyre. Ky ligj...

Vdekja e gjyqtares, Trump: Do të nominojmë një grua në Gjykatën Supreme

Presidenti i SHBA Donald Trump është shprehur se javën e ardhme do të nominojë një grua për të zëvendësuar gjyqtaren e ndjerë të Gjykatës...

Tentuan t’i vendosin flakën kamionit dhe hapën zjarr ndaj policisë, arrestohen 3 burra dhe një grua

Tre burra dhe një grua janë arrestuar në Vushtrri të Kosovës, pasi kanë tentuar t'i vendosin flakën një kamioni. Policia e Kosovës ka shkuar për...

Ngjarje tragjike/ Mbytet një grua në plazhin e Shëngjinit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shëngjin. Mësohet se shtetasja Sh.L., 71 vjeçe, nga Podujeva, Kosovë, është mbytur në plazhin e...

Pamje të rënda në Egjipt, gruaja ngacmohet seksualisht nga disa burra mbrëmjen e Vitit të Ri (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e Vitit të Ri në Egjipt, ku një grua është ngacmuar seksualisht nga disa burra njëkohësisht. Në disa...

Përplaset nga makina në rrugën Transballkanike, gruaja pëson fraktura në kokë dhe në trup (film)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, me pasojë plagosjen e një gruaje. Ngjarja ndodhi në rrugën Transballkanike, ku një automjet,...

“Një denigrim i gruas”, pas replikave në rrjet, pezullohet shfaqja e Muç Nanos, “Nuk ka k*rva në këtë botë” në Teatrin Migjeni

Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafa Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man show”, në Teatrin Migjeni...

Goditi 12 herë me thikë gruan e tij moldave, policia italiane identifikon 28 vjeçarin shqiptar

Policia italiane ka identifikuar ditën e sotme autorin e masakrës me thikë ndaj gruas moldave. Bëhet fjalë për 28 vjeçarin shqiptar Roland Bushi i cili...

Latest news

Shqipëria shpalli “non grata” diplomatin, reagon Rusia: Tirana bëri 2 shkelje

Shqipëria shpalli sot “non grata” dhe dëboi diplomatin rus, Alexey Krivosheev. Ambasada ruse në Tiranë ka reaguar pas dëbimit të diplomatit me argumentin se shkeli...

Greqia dyfishon kufirin detar, Idrizi: Keqardhje që bifteku i ministrave në Dubai u komentua më shumë

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi e ka cilësuar të djeshmen një ditë të errë për Shqipërinë, pasi Parlamenti grek miratoi projekt-ligjin për zgjerimin nga...

Vaksina Pfizer, Manastirliu: 40.000 doza brenda shkurtit, të tjerat në Korrik

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se sipas kontratës me Pfizer, në Shqipëri do të vijnë deri në shkurt më shumë se 40 mijë...

“Bebi juaj ka vdekur pas lindjes”, infermierët mashtronin nënat dhe iu shisnin foshnjet për 5000 euro

Anëtarët e një sindikate e konsideruar "korrje foshnjash" dhe trafikim të fëmijëve janë arrestuar në Gana. Këto arrestime vijnë pas një operacioni të ashpër ku...

Universitetet mbyllur, fushata hapur!

Nga Elona Caslli Kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve quhet Mira Rakacolli. Rakacolli bashkë me komitetin kanë marrë vendime nga më të çarturat gjatë kohës...
- Advertisement -