Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përfshihet nga flakët pallati në Elbasan, banorët në panik

Nga Ejona 0

Një banesë në katin e 6-të të një pallati është përfshirë nga flakët në Elbasan.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në këto momente, pranë gjimnazit “Dhaskal Todri”.

Fatmirësisht nuk raportohet për dëme në njerëz ndërkohë forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej