Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkia Lezhë kërkesë për lirimin e KZAZ-ve brenda orës 16:00

Nga Ejona 0

Kryetari i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj me anë të një letre të bërë publike, në zbatim të dekretit të presidentit Meta kërkon lirimin e ambienteve të KZAZ-ve nr. 13 brenda shkollës Besëlidhja në këtë Bashki.

Kryetari i Bashkisë njofton se nëse nuk do largohen deri në orën 16:00 të ditës së sotme do të ndërhyhet për lirimin e ambienteve.

Kreu i Bashkisë së Lezhës i ka kërkuar gjithashtu ndihmë dhe policisë së Shtetit, që t’i vijë në ndihmë për lirimin e ambienteve të KZAZ-ve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej