- Advertisement -

TAG

KZAZ

Dhunoi barbarisht gruan pranë QSUT-së, identifikohet si nipi i kandidatit të PS-së në Vorë

Pak ditë më parë një skandal dhune të një burri ndaj një gruaje pranë ambienteve të QSUT-së në sy të policisë bëri bujë në...

PD akuzon KQZ: Shkelje flagrante me prodhimin e fletëve të Vaut të Dejës

Pas deklaratës se Zëdhënëses së KQZ, e cila hodhi poshtë akuzat e opozitës për fletët e votimit në KZAZ të Vaut të Dejës, ka...

Sulmi ndaj KZAZ-së nr.3 në Shkodër/ Lihen të lirë 5 të akuzuarit, arrestimi i paligjshëm

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë për të arrestuarit e incidentit në KZAZ-në numër 3 të qytetit verior. Mësohet se Apeli ka lënë...

Përplasjet në KZAZ, Gjykata e Dibrës lë të lirë 13 të arrestuarit

13 të arrestuarit e ngjarjes së 28 Qershorit, pranë shkollës “Nazmi Rushiti” në qytetin e Peshkopisë janë lënë sot të lirë nga Gjykata e...

Përfundon numërimi/ Edhe në Krujë e Pogradec më shumë vota se votues

Sapo ka përfunduar procesi i numërimit të votave edhe në Bashkitë e Krujës dhe Pogradecit. Sipas rezultateve përfundimtare nga KZAZ-të përkatëse mësohet se në Krujë...

Mbylli qendrën e votimit/ Kreu i KZAZ Kavajë: Prej 5 orësh po rrija kot (film)

Ka nisur mbyllja e qendrave të votimeve në të gjithë vendin, ndërsa pjesëmarrja në këto zgjedhje padyshim që nuk ishte në nivelet e pritshme...

Hapen qendrat, dita për të zgjedhur mes kandidatëve të PS apo bojkotit

Ka nisur zyrtarisht procesi i votimit në vend. Në orën 07:00 janë hapur qendrat e votimit, ndërkohë që sot votohet për të zgjedhur kretarët...

KZAZ letër zyrtare policisë bashkiake: Lironi ambjentet, të ndërhyjë menjëherë Policia e Shtetit

KZAZ nr.4 në qytetin e Shkodrës i ka dërguar ditën e sotme një vendim policisë bashkiake e cila prej disa ditësh qëndron me urdhër...

Rama ik! Protestues në Burrel marshojnë drejt njërës prej KZAZ-ve

Mbështetës të Opozitës së Bashkuar në qytetin e Burrelit po protestojnë prej disa minutash përpara një prej KZAZ-ve. Mësohet se protestuesit kanë nisur një marshim-protestë...

PD publikon videon: Banditët e PS-së thyejnë me dhunë Pallatin e Sportit Shkodër (film)

Janë siguruar pamjet nga Pallati i Sportit “Qazi Dervishi” në Shkodër të cilat zbardhin gjithë incidentin e ndodhur pasditen e sotme ku njerëz të...

Latest news

Masakroi me shkop babain në Roskovec, Gjykata e Fierit jep masën e sigurisë për 25-vjeçarin

Gjykata e rrethit gjyqesor ne Fier ka dhene sot vleresimin e ” mases se arrestit me burg ” per 25 vjecarin Erdis Rapi, i...

Sherr mes të rinjve, i mituri shqiptar qëllon me armë zjarri bashkëmoshatarin

Një tentativë vrasje ka ndodhur ditën e shtunë në Podujevë të Kosovës, kur një i mitur ka plagosur një bashkëmoshatar. Policia bën të ditur se...

Fiksimi çon pas hekurave 29-vjeçarin nga Elbasani

Një 29-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga pasi përndiqte një shtetase. Sipas policisë, shtetasi me inicialet S.B kërcënonte dhe përndiqte vazhdimisht nëpërmjet telefonit...

Arvanitët janë vendas dhe themeluan Greqinë e Re

Nga Ejup Shabani Në kuadër të festës së 7 Marsit, ditës së hapjes së shkollës së parë shqipe, në Qendrën e Kulturës në Kërçovë “Koço...

Bëri veprime të turpshme para një të mituri, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është arrestuar nga policia e Tiranës. Në pranga ka rënë shtetasi E. K., 45 vjeç, i shpallur...
- Advertisement -