- Advertisement -

TAG

zjarr

Zjarr në një rrobaqepësi pranë ambasadës amerikane në Tiranë

Një rrobaqepësi në Tiranë është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Policia njofton se, “rreth orës 11:00, në rrugën “Budi”, ka rënë zjarr në rrobaqepsinë...

Zjarr në një banesë në Tiranë, përfundojnë në spital çifti i bashkëshortëve

Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:31 në rrugën “Naim Frashëri”, ndërsa si pasojë e tymit, janë...

Përfshihet nga flakët kati i gjashtë i një pallati në Durrës

Përfshihet nga flakët kati i gjashtë i një pallati në Durrës. Njoftohet se godina që është përfshirë nga flakët ndodhet në afërsi të ish-fabrikës së...

Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë

Në ambientet e brendshme të Piramidës në Tiranë, mbrëmjen e sotme ka rënë zjarr. Bëhet me dije se nga zjarri nga vetëm dëme material. Shërbimet e...

Një person i vë flakën vetes në Tiranë pranë Ministrisë së Jashtme

Një ngjarje e rëndë raportohet se po ndodh në këto momente në Tiranë. Një person mësohet se i ka vendosur flakën vetes. Ngjarja po ndodh në...

Përfshihet nga zjarri një servis makinash në Elbasan (film)

Një pikë servisi mjetesh është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se servisi i automjeteve është në pronësi të shtetasit K.B., banues...

Akuzohet se vendosi zjarr në mjedise pyjore, arrestohet 59-vjeçari në Berat

Shtetasi R.M, 59 vjeç ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohet se ka vënë zjarr në mjediset pyjore. Personi në fjalë kishte...

Zjarr në Bashkinë e Kamzës, merr flakë hyrja e institucionit

Një zjarr ka përfshirë parditen e sotme Bashkinë e Kamzës. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu publikon videon nga bashkia, ku duket tymi dhe flaka në hyrje...

Zjarr në lagjen “Kasallë” në Fushë Krujë, rrezikohen disa banesa

Në lagjen “Kasallë” të fushë Krujës ka rënë zjarr në një sipërfaqe me shkurre dhe ferra. Nga flakët janë të rrezikuara edhe banesat që gjenden...

Zjarr i madh në Mali Hebe të Shkodrës, flakët rrezikojnë banesat

Një zjarr i madh raportohet në Shkodër. Bëhet me dije se vatra e zjarri ka shpërthyer në fshatin Mali Hebe. Mësohet se zjarri është shumë pranë...

Latest news

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...

Maluma vjen më në fund në Tiranë, zbulohet data dhe vendi i mbajtjes së koncertit të shumëpritur

Shumë koncerte të rëndësishme u anulluan për shkak të pandemisë Covid-19 në të gjithë botën , po ashtu si dhe në Shqipëri. Një nga...
- Advertisement -