Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje të rënda në Egjipt, gruaja ngacmohet seksualisht nga disa burra mbrëmjen e Vitit të Ri (film)

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e Vitit të Ri në Egjipt, ku një grua është ngacmuar seksualisht nga disa burra njëkohësisht.

Në disa pamje të siguruara në Mansoura dhe të publikuara nga “Daily Mail”, gruaja bërtet dhe qan, teksa burrat e kapin me dhunë dhe e fusin në makinë, ku e pret edhe një shofer.

Lidhur me këtë video, autoritetet kanë nisur hetimet, ndërsa nuk kanë qenë të pakta reagimet nga qytetarët të cilët shprehen se kjo ngjarje është pasojë e mungesës së ligjit në Egjipt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej