- Advertisement -

TAG

ngacmim seksual

Lirohet nga qelia 66-vjeçari që ngacmoi seksualisht të miturin në Berat: Isha një çik’ i pirë

Romeo Oço, 66-vjeçari i arrestuar për ngacmim seksual ndaj një 16-vjeçari është liruar nga qelia, dhe është lënë në masën e sigurisë “detyrim paraqitje”. Në...

Ish-ministri arrestohet për ngacmim seksual

Ish-ministri i Shëndetësisë, Numan Baliç, është përfshirë përsëri në një skandal seksual. Kësaj radhe, derisa ishte në vendin e tij të punës në Spitalin...

Ngjarje e rëndë në Berat/ 48-vjeçari ngacmon seksualisht vajzën 5-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat pasi një 48-vjeçar ka ngacmuar seksulisht një vajzë të mitur. Policia ka ndaluar 48-vjeçarin me iniciale S.K.,...

Skandali i Fierit/ Ministria e Arsimit reagon për herë të parë: Të gjithë mësuesit janë shkarkuar dhe po ndiqen penalisht

Ministria e Arsimit dhe Sportit reagon zyrtarisht ditën e sotme lidhur me skandalet që janë evidentuar në institucionet e arsimit parauniversitar, ku në liceun...

Pamje të rënda në Egjipt, gruaja ngacmohet seksualisht nga disa burra mbrëmjen e Vitit të Ri (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e Vitit të Ri në Egjipt, ku një grua është ngacmuar seksualisht nga disa burra njëkohësisht. Në disa...

Jennifer Lopez rrëfen se është ngacmuar seksualisht nga regjisori: Më kërkoi të…

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez ka zbuluar së fundmi një histori jo shumë të këndshme të jetës së saj. Në një intervistë...

Tiranë/ Tentoi të ngacmonte seksualisht të miturën, arrestohet 30 vjeçari

Policia e Tiranës ka ndaluar një 30 vjeçar pas dyshimeve se ka tentuar të ngacmojë seksualisht një të mitur. Sipas uniformave blu, specialistët për Hetimin...

Arrestohet pedagogu në Elbasan, i cili i kërkon seks studentes në këmbim të notës

Pas denoncimit të emisionit "Stop" për ngacmim seksual ndaj studenteve, pedagogu i Universitetit të Elbasanit "Aleksandër Xhuvani" është arrestuar. Arrestimi profesor Denis Himcit është bërë...

Tentoi të përdhunonte një turiste italiane, arrestohet i riu nga Lushnja

Një i ri nga Lushnja është arrestuar në Himarë, pasi ka dashur të përdhunojë një turiste italiane. Në pranga ka rënë shtetasi me inicialet D.L....

Dhunoi dhe çoi në tentativë vetëvrasje bashkëjetuesen, arrestohet 33 vjeçari fierak

Një 33-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Fierit pasi akuzohet për vepra të rënda penale, si "shkaktim i vetëvrasjes" dhe "ngacmim seksual". Sipas...

Latest news

Shpëtim Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Policia u soll në mënyrë agresive me ne (film)

Lideri i PDIU Shpëtim Idrizi, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” ka sqaruar incidentin e ndodhur sot, ku ai hodhi një...

Idrizi: Rama fliste ndryshe për Çështjen Çame, sot e ka hequr nga fjalori

Kryefjala e ditës së sotme e zhvillimeve të ditës ishte protesta e organizuar nga PDIU dhe shoqata Çamëria kundër vizitës së Ministrit të Jashtëm...

Italia regjistron 89 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 11 mijë raste të reja

Italia shënon sërish rritje të rasteve të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë infektuar 10.874 persona nga 144.737 tamponë të kryer. Në...

Tradhëtari/ Nuk tha një gjysëm fjale për Çamërinë dhe detin e shqiptarëve ia fali Greqisë

Gjatë konferencës me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias, Edi Rama nuk ka guxuar as ta përmendë Çështjen Çame. Nuk ka thënë një gjysëm...

Diktatura/ Policia dhunon protestuesit e PDIU-së dhe Çamërisë (galeria e fotove dëshmi)

Patriotët e PDIU-së, Shoqatës “Çamëria” dhe Vetëvendosjes janë dhunuar shtazërisht nga policia e Rilindjes. Ata nuk janë lejuar të ushtrojnë të drejtën e protestës paqësore,...
- Advertisement -