Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Paloka: Prisni kur të dal Tao Palla sot e të thotë që opozita e bleu “Bild”

Nga Klodiana 0

Nënkryetari demokrat Edi Paloka nëpërmjet një satusi në Facebook, ironizon qëndrimin e zyrtarëve të Tiranës kur akuzojnë gazetën gjermane “Blid”.

“Prisni kur të dal Tao Palla sot e të thotë që opozita e bleu “Bild” me paratë e droges ose me milionat qe grabiti ne aeroportin e Rinasit ( e me që “ra fjala”; ku jane 10 milion eurot e bandës që “shkatrroi” Lleshi i Ramës…???!!!):, shkruan ish deputeti demokrat.

Ja postimi i plotë i Palokës:

Pasi vulosen “kazan” “Zeri i Amerikes”, dje ishte rradha e “Bild”.

Gazeta me e madhe dhe me e rendesishme e Evropës dje u shpall si “e blerë” nga opozita…!!!

Prisni kur te dal Tao Palla sot e të thotë që opozita e bleu “Bild” me paratë e droges ose me milionat qe grabiti ne aeroportin e Rinasit ( e me që “ra fjala”; ku jane 10 milion eurot e bandës që “shkatrroi” Lleshi i Ramës…???!!!)

Rama është kthyer fix si ai gomari i fabulës që ndërsa e hante ujku thoshte me vete “ Jam në ëndërr”

“Bild” “ka ngrënë” ca më të fortë se Rama. Të paktën për një gjë duhet ta kenë sqaruar “liderin magjepsës” se “Bild” lexohet e besohet atje ku merren vendimet, ca më shumë se fletushkat e propagandës që shpërndan Rama edhe nga ndonjë zyrë diplomatike në Tiranë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej