Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk shfaqet në publik shpesh, por ky është babai i Albin Kurtit

Nga 27-shi 0

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini cili është babai i Albin Kurtit?

Albini është djali i Zaim Kurtit, të cilin e shohim rrallë, e rrallë kush e njeh.

Ai është inxhinier i makinerisë në pension.

Ai ekspozohet shumë pak nëpër media e publik. Kjo është fotografia e tij.

/Gazeta Express/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej