- Advertisement -

TAG

babai

Ngjarje e rëndë, babai vret me armë djalin në Prishtinë

Babai ka vrarë me armë zjarri djalin në Prishtinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e  sotme, ku babai ka qëlluar ndaj të birit. Motivi...

E bezdiste e qara teksa po luante PlayStation, babai vret foshnjen 7 javësh

Një 22-vjeçar nga Australia ka vrarë djalin e tij 7-javësh pasi e qara e tij po e shqetësonte dhe nuk fokusohej në lojë PlayStation. 22-vjeçari...

Kaos tek Infektivi! I riu i dërgon babait ushqime, pas 3 ditësh i thonë që ka vdekur

Një situatë kaotike po ndodh tek Infektivi aty ku janë shtruar të infektuarit me COVID-19. Një i ri, është njoftuar në mënyrë jo zyrtare se...

Tragjedi në familjen Rrahimi, babai me të birin vdesin nga Covid-19 brenda dy ditësh

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Podujevë të Kosovës. Dy persona brenda një familje kanë humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet me dije se të ndjerët...

“Më thoshte fjalë të pista”, dëshmon gjimnazistja nga Kruja, e cila ngacmohej seks*alisht nga babai

Një 54-vjeçar ka rënë në pranga të policisë një ditë me parë pasi akuzohet se ka ngacmuar se.ksualisht vajzën e tij. Gjimnazistja mësohet t’i këtë...

Dogji shtëpinë dhe rrahu babanë, arrestohet 25 vjeçari në Vlorë

Një 25 vjeçar nga Vlora është arrestuar ditën e sotme, për shkak se i ka vënë zjarrin shtëpisë së tij dhe ka dhunuar të...

Sherr mes djalit dhe babait në Radhimë, i riu i thyen xhamat e makinës të atit, arrestohen të dy

Dy persona, bab e bir janë arrestuar nga policia në Radhimë, pasi kanë bërë sherr me njëri tjetrin. Bëhet me dije se në pranga kanë...

Arrestohet babai në Fier, kultivonin kanabis në oborrin e shtëpisë, shpallet në kërkim i biri

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë një 53-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim të birin. Mësohet se ata kultivonin   fidanë të dyshuar narkotikë kanabis...

Letra prekëse e Denada Ishmit, vajzës durrsake, e cila e përcolli e vetme babain që vdiq nga koronavirusi

Ruzhdi Ishmi dikur kishte qenë inxhiner në fabrikën e NISH cigareve Durrës. Ai humbi jetën prej virusit COVID-19 në moshën 85 vjeçare, megjithëse ishte...

Italiania që jeton në Durrës: Ja si ma vrau babain koronavirusi në Bergamo (film)

Në një lidhje për ABC News, një zonjë italiane që jeton në Durrës, Roberta Zaninoni, e cila ka humbur të atin për shkak të...

Latest news

Dy vite nga zjarri, katedralja e Notre Dame vendoset të hapet më 2024, por pa çati

Katedralja e Notre Dame në Paris do të rihapet më 2024, pas zjarrit që e dogji dy vite më parë. Deri më tani janë...

Një roman që të ndjek pas edhe kur e ke mbaruar së lexuari

Nga Miranda Haxhia Kohët e fundit, leximet e librave i kam kryer në udhëtimet e shpeshta Tiranë-Berat e anasjelltas. Ashtu filloi edhe libri “Flama” me...

Drejtshkrimi i gegnishtes ose gegnishtja e standardizueme

Sapo doli nga shtypi libri me rregullat e drejtshkrimit të gjuhës shqipe në gegnisht, botim cilësor i Fondacionit ALSAR. Është hera e parë që botohet...

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama po i lutet: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...
- Advertisement -