Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk është humor. Edi Rama: Tritolin te shtëpia e Xhisielës e vuri Opozita

Nga 27-shi 0

Nuk është humor rrjeti, por deklaratë e vërtetë e kreut të qeverisë në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Para deputetëve të partisë së tij, Rama ka akuzuar opozitën jo vetëm për skandalin e përdhumit të Xhisiela Malokut, por edhe ngjarjet e fundit që lidhin drejtuesit e shumicës në pushtet me krimin dhe kriminelët.

“Kush ka interesa për të hedhur tritole në Fushë Krujë? Ne jo njëherë, pra opozita”, ka thënë qartë Edi Rama, gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej