Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një tjetër refuzim, gjykata nuk i jep mandatin kryebashkiakut të Vorës

Nga Klodiana 0

Gjykata nuk i jep mandatin kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. Gjykata shpalli moskompetencë për të dhënë mandatin.

Kujtojmë që më herët Gjykata e Durrësit ka refuzuar t’i japë mandatin Valbona Sakos, vendim ky i dhënë 2 ditë më parë, por që është zbardhur ditën e sotme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej