Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jennifer Lopez dhe Cardi B bashkë në një film me striptizëm (film)

Nga Klodiana 0

Jennifer Lopez dhe Cardi B po vijnë bashkë në një film me striptizëm.

Në Trajlerin e fimit të titulluar “Hustlers”, Jennifer Lopez shfaqet si striptiste me përvojë, e cila edhe trajnon një vajzë të re e cila do të mësojë këtë profesion,.

Në këtë film me Jennifer Lopez e Constance Wu luan edhe reperja Cardi B.

Cardi ka përvojë në këtë fushë pasi ajo para se të bëhej e famshme ka fituar një shumë të madhe parash si valltare e klubeve të natës, të cilat i ka shfrytëzuar për të zhvilluar karrierën si repere.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej