Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nis tarifimi në Rrugën e Kombit, Rama: Me lekët e mbledhura stadium dhe aeroport në Kukës

Nga Media 0

Nga sot, Rruga e Kombit do jetë më pagesë për të gjithë kalimtarët. Tarifa për kalimin në këtë aks është 5 Euro ndërsa për kuksianët 1oo lekë. Përmes një postimi në Twitter, Rama ka felenderuar kuksianët për mirëkuptimin dhe u ka premtuar stadium dhe aeroport me paratë e mbledhura.

“Faleminderit kuksianëve për mirëkuptimin e qytetarinë Dhe njëherë ndjesë për shqetësimin e krijuar Do bëjmë çmos që jo vetëm çdo qindarkë për rrugën të kthehet në investim, por dhe që Kukësi të bëhet shpejt me aeroport e të ketë më shumë investime e punësim real +stadium të ri”, ka shkruar Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej