Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje e rëndë/ Plagosen me thikë dy vëllezër në Bulqizë

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Bulqizë ku dy vëllezër janë plagosur me thikë ndërsa nuk është identifikuar ende autori.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në zonën e njohur si Fushë-Bulqizë. Të plagosurit janë të moshës 19 dhe 22 vjeç, ndërsa më i vogli është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë pasin gjendja e tij shëndetësore është e rëndë.

Ndërkohë, 22-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Rajonal të Bulqizës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes he po merret me grumbullimin e të dhënave që do të çonin në zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej