Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Albani nuk ka ujë në shtëpi, Enkel Demi merr Veliajn në telefon

Nga Klodiana 0

Këtë të enjte në emisionin “Abc-ja e Mëngjesit” moderatorja Sibora Bitri teksa po fliste për problemin e Alban Musaj, për mungesën e ujit në shtëpi, gazetari Enkel Demi ka telefonuar live kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Albani thotë se që kur ka filluar emisioni i mëngjesit duke u çuar herët, kam vënë re që në shpi në mëngjes nuk kam ujë. Alban mos ndoshta nuk ke patur asnjëherë ujë në 5 të mëngjesit dhe thjesht je zgjuar me vonesë?”, tha moderatorja.

“Duhet të marrim dikë nga Bashkia….vetëm këtë kam kuptuar që në mëngjes nuk kam ujë”, tha Albani.

“Kjo është e tmerrshme që të mos kesh ujë në mëngjes”, tha gazetari teksa po telefononte kryebashkiakun, por ky i fundit nuk u përgjigj. /abcnews.al

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej