- Advertisement -

TAG

te plagosur

Përplasje pas zgjedhjeve në Kirgistan. 1 i vdekur, 600 të plagosur. Ambasada Amerikane dhe Donald Lu përshëndesin zgjedhjet

Në Kirgistan janë anulluar zgjedhjet. Vendimi u mor pas protestave të mëdha kundër rezultateve të tyre. Si pasojë e përplasjeve në demonstrata një person...

Atentati në Tiranë: Dy kalimtarë të plagosur, një italian dhe një i mitur

Nga atentati me tritol në Tiranë kanë mbetur të plagosur edhe dy kalimtarë. Ngjarja e rëndë ndodhi në mes të ditës në një zonë tepër...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, 4 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 makina. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur...

Ngjarje e rëndë/ Plagosen me thikë dy vëllezër në Bulqizë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Bulqizë ku dy vëllezër janë plagosur me thikë ndërsa nuk është identifikuar ende autori. Ngjarja...

Laç, vritet në atentat biznesmeni Bujar Lika, 2 të plagosur

Biznesmeni 37 vjeçar Bujar Lika (Hasani) është ekzekutuar në një atentat disa minuta më parë në sheshin e një hoteli në Laç. Nga të dhënat...

Aksident i rëndë në Korçë, furgoni del nga rruga dhe përmbyset në kanal

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Korçë, në afërsi të fshatit Veliterne, fatmirësisht pa viktima. Paraprakisht bëhet me dije se furgoni...

Tre automjete përplasen në Elbasan, raportohen tre të plagosur mes tyre një polic

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Pogradec në të cilin janë përfshirë tre makina. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në...

Protesta të dhunshme në Irak/ Policia qëllon me armë drejt protestuesve, 10 persona mbeten të vrarë

Të paktën 10 njerëz janë vrarë dhe 138 persona kanë mbetur të plagosur në dy ditët e fundit të protestave të dhunshme në të...

Rritet bilanci i viktimave në Turqi, shkon në 38 numri i të vdekurve nga tërmeti tragjik

Bilanci i viktimave të shkaktuara nga tërmeti që goditi Turqinë vijon të rritet. Deri më tani raportohet se ka shkuar në 38 numri i...

Aksidenti me vdekje në Librazhd/ Tre personat e plagosur nisen drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur në Pishkash të Librazhdit ku për pasojë ka ndërruar jetë një person për të cilin Faxweb.al mëson se është një punonjës i...

Latest news

U plagos nga tërmeti, 14-vjeçari shqiptar në Greqi: Gjithçka do të kalojë

Mes të plagosurve në Greqi nga tërmeti me epiqendër në Samos është edhe një 14 vjeçar shqiptar. Ai është Enriko Mane, ndërsa pas plagëve që...

241 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 7 pacientë

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera në total. 7 pacientë të cilët...

Spahia: Komiteti i ekspertëve nuk i dha kurrë përgjigje shqetësimeve të qytetarëve

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia  i përgjigjet Komitetit të Ekspertëve, duke thënë se ai komitet kurrë nuk i dha përgjigje shqetësimeve të qytetarëve dhe as...

E dhunuan dhe morën peng 41-vjeçarin, arrestohen 3 autorët në Himarë

Policia ka arrestuar tre persona në Himarë pasi akuzohen për dhunimin dhe pengmarrjen e një 41-vjeçari tre ditë më parë. Të arrestuarit janë N. M. 26...

514 raste të reja dhe 3 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 514 raste të reja me Covid-19 në Kosovë nga 1750 mostra të testuara njofton IKSHPK-ja. Raportohet se tre...
- Advertisement -