Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në lot dhe me pranga në duar, Neritan Liçaj: Kam 25 vite aty, çfarë po bëni? (film)

Nga Klodiana 0

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, policia e shtetit ka arrestuar edhe disa artistë, mes tyre dhe aktorin Neritan Liçaj, i cili është shoqëruar në komisariat nga policia e Tiranës .

“Çfarë po bëni more, çfarë po bëni? Kam 25 vite aty” dëgjohen fjalët e Liçaj, teksa policët e fusin në furgon për ta çuar në komisariat.

Siç e shikoni Liçaj është nxjerrë me lot në sy dhe me pranga në duar nga Teatri Kombëtar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej