Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndryshimet kushtetuese/ Fanari ndriçues, Edi Rama merr një tjetër shpullë nga PPE

Nga 27.al 0

Patrick Voller, Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PPE, ka reaguar mbi ndryshimet kushtetutese të njëanshme të miratuara dje nga Parlamenti.

Në një mesazh në twitter, Voller shkruan: “Shumë i trishtuar që ndryshimet e fundit kushtetuese të votuara nuk u kryen në një mënyrë gjithëpërfshirëse. Nevojitet të rregullohet në kodifikim”.

Pritet që Elisa Spiropali tani të sulmojë Rudi Voller.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej