Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mos u habisni pse janë shtuar kanceret në Elbasan

Nga Media 0

Nga Rexhep Rada

Këta po na mbysin! Mos u habisni pse janë shtuar kanceret dhe sëmundjet nga me të çuditshmet në Elbasan. Shikoni fotot e shkrepura sonte për të kuptuar çfarë ndodh në këto momente në zonën industriale të ish-Metalurgjikut. I bëj thirrje të shoqërisë civile dhe të gjithë forcave politike (ne të shoqërise civile jemi shumë pak) të të gjitha krahëve të bashkohen për të shpëtuar Elbasanin. Çdo qytetar duhet të dalë kundër kësaj katrahure që po na helmon çdo ditë. Mos heshtni më!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej