Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mjeku i infektuar me COVID-19 në Bulqizë sillet me urgjencë te Spitali Infektiv

Nga Ejona 0

5 raste të reja me COVID 19 në Dibër, nga të cilat 4 janë familjarë të një mjeku epidemiolog i konfirmuar pozitiv me COVID disa ditë më parë.

Ndërkaq, mjeku emri i të cilit nuk bëhet me dije ende, është në gjendje shumë të rëndë dhe po sillet me urgjencë në spitalin Infektiv në Tiranë.

Nga ana tjetër, edhe një 39-vjeçare nga Tepelena, e infektuar me coronavirus, është transportuar gjithashtu drejt Infektivit.

Kujtojmë se ditën e sotme kemi patur 82 raste të reja me COVID 19, një shifër tejet alarmante.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej