Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta ndjek nga afër punën e ekspertëve izraelitë në Durrës (Film)

Nga Klodiana 0

Presidenti Ilir Meta po ndjek nga afër punën e ekspertëve izraelitë për vlerësimin e dëmeve të tërmetit katastrofik të 26 nëntorit në qytetin e Durrësit.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta njofton se sapo ka përfunduar verifikimi i një banese 4-katëshe në Armathë të Durrësit.

“Sapo përfunduam një verifikim të ri të një banese 4 katëshe në Armathë me ekspertët e palodhur izraelitë. 🇦🇱🤝🇮🇱 Besoj tani edhe banorët janë më të qartë dhe të qetë se pardje. E rëndësishme është tani të ndjekim udhëzimet e duhura për përforcimin dhe riparimet e dëmeve me përgjegjësi të plotë ligjore”, shkruan Meta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej