Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbyllen hetimet për dosjen 339, 12 të pandehur çohen në Gjykatë

Nga Ejona 0

Janë mbyllur hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për dosjen 339.

Burime nga Prokuroria bëjnë me dije se në dosjen e prokurorisë janë marrë 10-12 persona të pandehur ndërsa konkluzionet përfundimare pritet të dërgohen në Gjykatë në ditët në vijim.

Ndërkohë vijojnë hetimet për 339/1 ku hetohet shitblerja e votave, dhe ku është i përfshirë dhe kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej