Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina përplas motorin në Tiranë, plagoset një person

Nga Ejona 0

Një aksident rrugor ka ndodhur në kryeqytet, në afërsi të Gjykatës së Shkallës së Parë.

Mësohet se një motor është përplasur me një automjet dhe për pasojë një person ka mbetur i lënduar.

Mësohet se kalimtarët kanë njoftuar menjëherë ambulancën, e cila ka transportuar të plagosurin drejt spitalit, ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej