Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Me kokainë me vete, karabinierët italianë arrestojnë 36 vjeçarin shqiptar

Nga Ejona 0

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga karabinierët në Itali, në zonën e Sambuceto pasi është kapur me 85 gramë kokainë.

Në pranga ka rënë 36 vjeçari me inicialet C.L dhe me banim në Pescara teksa po ia shiste drogën një personi tjetër.

Karabinierët kanë parë nga larg një shkëmbim të pazakontë mes dy personave dhe menjëherë janë afruar. Në moment i riu shqiptar ka futur lëndën narkotike në xhepin e xhaketës për ta fshehur nga policia.

Nga kontrolli i bërë 36 vjeçarit me banim në Pescara i është gjetur përveç kokainës dhe një thikë 15 cm e gjatë, ndërsa në kontrollin e banesës nuk është gjetur asgjë tjetër e jashtëligjshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej