Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lëvdon Edi Ramën: Zjarrm!… Zjarrmi i satome! (film)

Nga 27-shi 0

Karantinimi duket të jetë mirëpritur shumë mirë nga qytetarët shqiptarë.
Të paktën një zonjë shpreh me fanatizëm pëlqimet e saj ndaj masave ekstreme.
Sipas saj Edi Rama është burri më i madh i botës jo i Shqipërisë, i cili mbrojti popullin shqiptar duke e hequr nga spiunlliku.
Dashuria për Ramën duket të jetë e madhe, aq sa zonja në fjalë shan dhe ofendon.
Ju ftojmë të ndiqni videon si më poshtë:

Dita e 22 e karantines 🙂 #rrineshtepi Per informacionet me te fundit klikoni:Web: http://abcnews.al/Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/Instagram: https://instagram.com/abcnewsalSubscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.youtube.com/user/abcalbanian#abcnews #abcnewsalbania

Publiée par Abc News Albania sur Vendredi 3 avril 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej