Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur e ndjen thellë përmbytjen…

Nga 27-shi 0

Kur vjen puna te faji i tjetrit, politikanët shqiptarë e tregojnë në çdo “qelizë” bashkëvuajtjen me popullin. Pasi e lënë rehatinë e shtëpive të tyre, teksa bëhen një me popullin e përmbytur është e vështirë të dallosh në janë politikanë a të “mjerë”. Ja për shembull, Lulzim Basha në këtë fotografi duket i prekur thellësisht nga vuajtja e popullit nën ujë…

Vetë kreu i PD, Lulzim Basha ka parë nga afër situatën e përmbytjeve në Shkodër, gjë që e ka emocionuar më shumë se ç’duhet, veçanërisht, kur lexoi një status të Jozefina Topallit në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej