Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Krerët e PDIU-së marshim-proteste duke filluar nga selia e partisë (film)

Nga 27.al 0

Të gjithë drejtuesit e Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, me në krye kryetarin Shpëtim Idrizi  u janë bashkuar mijëra anëtarëve të partisë së tyre në marshim-protestën e opozitës të kësaj të hënë.

https://www.facebook.com/pdiu.al/videos/342798796434319/

https://www.facebook.com/pdiu.al/videos/839017449800202/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej