Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përfundon marshimi i opozitës/ Basha: Sot, treguam se nuk ka forcë mbi tokë të na ndal (film)

Nga Klodiana 0

Marshimi i opozitës ka përfunduar, ku protestuesit kanë mbërritur në selinë e Partisë Demokratike. Marshimi i protestës së opozitës zgjati rreth 3 orë.

Kreu i opozitës Lulzim Basha flet në përfundim të marshimit të protestës së opozitës.

“Sot treguam se nuk ka forcë mbi tokë të na ndalë në kauzën tonë për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Se nuk ka forcë të na detyrojë të ulemi dhe të bëjmë pazare me të keqen. E keqja do të ikëNë përfundim të kësaj proteste jemi edhe më të vendosur. Le të jetë e sotmja mesazhi apsolutë i vendosmërisë, të fortë kurajozë për ta bërë Shipërinë si gjithë Europa. Forca jonë është bashkimi, është pjesëmarrja vendosmëria, kësaj force nuk i bën dot ballë as forca e krimit të Edi Ramës”, deklaroi Basha.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/598823370612509/UzpfSTYwNTQxMjU0OTA4OjEwMTU3MTgwOTA4Nzc5OTA5/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej