KQZ zyrtarizon mandatet e 25 Prillit, si bëhet shpërndarja e deputetëve (film)

Duhet të lëçisni

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...

Bie lehtë numri i rasteve të reja Covid, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

MSH ka publikuar bilancet e fundit me Covid-19. Në 24 orët e fundit nuk ndërroi jetë asnjë person, teksa janë regjistruar 31 raste të reja. Ndërkohë...

“Qëlloi me anti-tank”, zbulohet dosja e bosit të kokainës, si nisi hasmëria mes fiseve në Elbasan

Nga Xhensila Kodra Burimet  zbardhin dosjen e plotë të vendimit që Gjykata e Elbasanit dha në 25 Shkurt 2003 për Agim Çermën i cili u...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e thirrur ditën e sotme zyrtarizon mandatet e 25 Prillit për kandidatët dhe partitë politike.

Kreu i qeverisë Edi Rama është zyrtarisht në Durrës, ndërsa në Vlorë në vendin e tetë në listë vjen në Kuvend Teuta Ramaj.

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e cila gjithashtu rezultoi fituese në dy qarqe, ka zgjedhur mandatin e Fierit, duke futur në Kuvend Petrit Vasilin në Tiranë dhe duke lënë jashtë Kejdi Mehmetajn.

Qarku Berat

PD 2 mandate

Tomor Alizoti

Kasëm Mahmutaj

PS 5 mandate

Hatixhe Konomi

Bardhyl Kollçaku

Fadil Nasufi

Nasip Naço        

Blendi Klosi

Qarku Dibër

PD 3 mandate

Xhelal Mziu        

Kreshnik çollaku

Dhurata Tyli(çupi)

PS 2 mandate

Lavdrim Krrashi

Aurora Mara

Qarku Durrës

PD 6 mandate

Edi Paloka          

Agron Duka        

Merita Bakiu

Oerd Bylykbashi               

Ferdinant Xhaferaj         

Andia Ulliri

PS 8 mandate

Milva Ekonomi 

Alban Xhelili      

Jurgis çyrbja

Klodiana Spahiu

Ilir Ndraxhi         

Rrahman Rraja

Lefter Koka        

Edi Rama 

Qarku Elbasan

PD 6 mandate

Gazment Bardhi               

Flutura Açka      

Lefter Gështenja

Dashnor Sula

Luçiano Boçi

Zheni Gjergji

PS 8 mandate

Evis Kushi           

Klevis Xhoxhi     

Besion Ajazi

Dasantila Tahiraj              

Saimir Hasalla   

Florenc Spaho

Luan Duzha        

Taulant Balla

Qarku Fier

LSI 1 mandat

Monika Kryemadhi 

PD 6 mandate

Enkelejd Alibeaj

Eralda Bano(Tase)

Saimir Korreshi

Luan Baçi            

Nustret Avdulla

Ilda Dhori

PS 9 mandate

Erion Braçe

Petro Koçi

Lindita Buxheli 

Baftjar Zeqaj     

Antoneta Dhima              

Bujar çela           

Ismet Beqiraj    

Tatiana Piro

Gramoz Ruçi

Qarku Gjirokastër

PD 1 mandat

Tritan Shehu

PS 3 mandate

Mirela Kumbaro

Laert Duraj         

Bledar Çuçi

Qarku Kukës

PD 2 mandate

Flamur Hoxha

Isuf Çelaj

PS 1 mandat

Gerta Duraku    

Qarku Lezhë

PD 4 mandate

Mark Marku

Agron Gjekmarkaj          

Lindita Metaliaj

Kastriot Piroli

PS 3 mandate

Lindita Nikolla

Eduard Ndreca 

Shpresa Marnoj

Qarku Shkodër

PSD 2 mandate

Gledis çeliku

Meri Markiçi

LSI 1 mandat

Agron Çela         

PD 5 mandate

Helidon Bushati

Emilja Koliqi

Ramadan Likaj

Greta Bardeli     

Zef Hila

PS 3 mandate

Edona Bilali        

Paulin Sterkaj   

Benet Beci

Qarku Vlorë

PD 4 mandate

Bujar Leskaj       

Ina Zhupa           

Fation Veizaj     

Arbi Agalliu

PS 8 mandate

Pranvera Resulaj             

Anduel Tahiraj  

Vullnet Sinaj      

Anila Denaj        

Niko Kuri             

Ilir Metaj            

Damian Gjiknuri       

Teuta Ramaj

Qarku Tiranë

PSD 1 mandat

Gertjan Deda    

LSI 2 mandate

Petrit Vasili

Erisa Xhixho

PD 15 mandate

Lulzim Basha     

Jorida Tabaku   

Alfred Rushaj    

Albana Vokshi  

Sali Berisha        

Agron Shehaj    

Fatmir Mediu    

Grida Duma       

Shpëtim Idrizi    

Belind Këlliçi      

Vangjel Dule      

Mesila Doda

Dashamir Shehi

Flamur Noka     

Orjola Pampuri

PS 18 mandate

Luljeta Bozo       

Najada çomo     

Ornaldo Rakipi  

Ogerta Manastirliu

Arben Ahmetaj

Ulsi Manja          

Etilda Gjonaj     

Arben Pëllumbi

Elisa Spiropali    

Belinda Balluku

Toni Gogu          

Etjen Xhafaj       

Ermonela Valikaj

Xhemal Qefalia 

Fatmir Xhafaj    

Klotilda Bushka

Alqi Bllako

Eduard Shalsi

Qarku Korçë

PD-5 mandate

Edmond Spaho

Sorina Koti         

Ervin Salianji      

Bledjon Nallbati

Seladin Jakupllari

PS-6 mandate

Enslemvera Zake             

Blerina Gjylameti            

Ilirian Pendavinji

Ilir Topi

Olta Xhaçka       

Niko Peleshi

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...

Bie lehtë numri i rasteve të reja Covid, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

MSH ka publikuar bilancet e fundit me Covid-19. Në 24 orët e fundit nuk ndërroi jetë asnjë person, teksa janë regjistruar 31 raste të reja. Ndërkohë...

“Qëlloi me anti-tank”, zbulohet dosja e bosit të kokainës, si nisi hasmëria mes fiseve në Elbasan

Nga Xhensila Kodra Burimet  zbardhin dosjen e plotë të vendimit që Gjykata e Elbasanit dha në 25 Shkurt 2003 për Agim Çermën i cili u...

Djelmosha me tipare engjëllore dhe vasha me pamje hyrish 

Shkruan Fahri Xharra* “Me ndihmën e Zotit, më të Lartit pushtuan çdo strehë që mësynë dhe grabitën e plaçkitën kaq shumë pasuri të frymore e jofrymore,...