Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi/ Shkon në 12 numri i viktimave në Itali

Nga Ejona 0

Numri i personave që humbën jetën nga Koronavirusi në Itali ka shkuar në 12 viktima.
Mediat italiane raportojnë se viktima është një 70-vjeçar nga Emilia-Romagna.
Mësohet se burri ka patur probleme të tjera shëndetësorë, ndërsa kjo është vdekja e parë në zonën e Emilia Romagna-s duke zgjeruar kështu hartën koronavirusit në Itali.
Deri më tani numri i të prekurve të konfirmuar në Itali ka shkuar në 374.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej